Останнім часом фізіогноміка – наука считування характеру за рисами обличчя – набула особливої популярності. Адже перспектива зазирнути крізь соціальну ширму і побачити, якою людина є насправді, видається більш ніж привабливою.
Повернення української льотчиці та нардепа Надії Савченко з російського полону збудило нову хвилю уваги до її особистості. У ЗМІ та соцмережах продовжують гадати, чи вдасться Савченко успішно проявити себе в якості політика, передає Корупція Інфо.
Проаналізувати характер політика за обличчям ми попросили фізіогноміста, читача облич, автора системи візуальної психодіагностики "Трансфейсинг" Леоніда Золіна.
Сильні якості Надії Савченко
1. Високе підборіддя, яке виступає. Трапецевидна щелепа
Готовність до дії. Високий поріг особистого ризику. Впевнено відстоює свої інтереси, приймає виклики. Любить змагатися. Її вотчина і ресурс – це соціум, комунікації, через них вона здатна впливати на світ.
Вона здатна витримати багато, спираючись лише на соціальну підтримку. Свого ресурсу
стійкості у неї мало. Їй необхідно підтверджувати свою впливовість, чогось досягати
2. Широкі, виступаючі вперед вилиці
Авантюрний лідер, здатний мотивувати і залучати людей в ризикові підприємства. Незначний об'єм у щоках демонструє обмежений запас життєвої енергії у даний період часу
3. Вертикальна межа взаємодії з життєвим середовищем проходить через підборіддя, рот (губи), носогубний трикутник, лицеву кістку, перенісся і чоло.
Савченко обережна і розважлива. Прекрасно контролює свої емоції (великі очі, густі брови). Переконливо показує емоції, необхідні в даний момент
4. Низькопосаджені брови змішаної форми (пряма з декількома заламами)
Залучена в процес. На емоційному рівні швидко включається в завдання і комунікації. На раціональному рівні (рівні розуму – ред.) їй необхідний час на більш точне розуміння ситуації (маленьке вухо на 90% розташоване в середній третині обличчя)
Слабкі якості (зони росту) Надії Савченко
1.1 Зсув центральної третини обличчя (кінчика носа) вправо.
Управління та маніпулювання стосунками, прораховування результату в комунікаціях
1.2 Зсув нижньої третини носа
Надмірний контроль власних дій. Прорахунок результатів. Невміння розслабитися
2. Явні зморшки у міжбрів'ї
Поглиблюється в аналітику, хоча за типом мислення вона ближче до синтетичного, узагальнюючого, цілісного типу мислення. Необхідність концентруватися, займатися не властивою діяльністю формує подібний рельєф шкіри
3. Вухо невеликого розміру з короткою мочкою
Майже повністю розташоване в центральній третині обличчя. Завиток вуха торкається кінчика брови.
Інформацію сприймає порційно. Потрібен час для її структурування. З боку це може сприйматися, як "загальмованість". Не досить добре розрізняє відтінки мовлення – тембр, темп, дихання, силу. Більше концентрується на змісті сказаного
4. Великі, широко посаджені очі
Подвійні повіки. Брови рідішають на кінчиках
Емоційність і Вразливість. Схильність до створення віртуальних образів. Врівноважується пласкою структурою обличчя. Здатна працювати як в команді, так і без неї. Любить новизну, в тривалих проектах втрачає інтерес і енергію.
Широка посадка очей проявляє в ній людину, яка допускає будь-який розвиток подій. Здатна стійко (холоднокровно) переживати свій і чужий біль.