наручники

Військова прокуратура розслідує факт зловживання службовим становищем посадовими особами Південного-Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління, які безпідставно завищили вартість робіт з капітального ремонту будівель військових містечок.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України.

"Протягом 2014-2015 років посадові особи Південно-Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління, використовуючи службове становище, за попередньою змовою уклали договори генерального підряду з трьома комерційними підприємствами. У результаті чого безпідставно завищили вартість виконаних робіт з капітального ремонту будівель, розташованих на територіях військових містечок. Державі завдано збитків на понад 7 млн грн", – сказано в повідомленні.

Зараз ведеться досудове розслідування.

Раніше у звіті організації Transparency International було зазначено, що в Україні зберігаються високі ризики корупції в оборонній сфері. За словами координатора TI з питань оборони Катрін Діксон, "через корупційну практики відбувається втрата до 10-15% коштів (призначених для закупівлі озброєнь – ред.)".

В організації попереджають, що спрощені процедури закупівель для Міноборони і різноманітні пільги підвищують ризик корупції.