Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання парламенту зробив зауваження народним депутатам, закликавши їх йти працювати.

Інцидент трапився в четвер, 3 грудня, що було показано в ефірі телеканалу ” Рада”. Відзначимо, що що час засідання частина народних депутатів, серед яких були “слуги народу” Микола Тищенко, Олександр Скічко та Юрій Корявченков, фотографувалися з міністром інфраструктури Владиславом Кріклієм.

“Давайте залишимо фотозоні і підемо працювати! Міністра Криклій це теж стосується”, – сказав Разумков.

Також спікер побажав міністру “хорошого дня, удачі та нових звершень”.

Відзначимо, що 3 грудня Рада заборонила місцевим депутатам голосувати і провалили закон про шкільні підручники.

Разом із тим, голова Верховної Ради вважає дивним наміри уряду скоротити видатки на освіту на 4 мільярди гривень. Адже освіта має бути одним з пріоритетів в Державному бюджеті на 2021 рік.

“Що буде залежати від мене – я готовий долучитися і допомогти профільному комітету”, – сказав Дмитро Разумков сказав в ефірі одного з телеканалів

За його слова, у проєкті бюджету 2021 після першого читання забрали понад 4 мільярди гривень по освіті.

“Для мене це велике питання. Мені здається, що сьогодні треба було б сконцентровувати позиції на трьох ключових напрямках: медицина, освіта та економіка. І, безумовно, збройні сили, оскільки йде війна”, – запевняє Разумков.

Голова парламенту наголосив, що парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій раніше ставив завдання керівництву МОН надати концепцію підвищення заробітної плати вчителям на наступний рік.

“Але у парламенті триває достатньо жорстка дискусія. Я впевнений, вона буде продовжуватися. Лобісти інтересів вчителів в парламенті точно є, достатньо потужні”, – додав Разумков.