Російські окупанти вкотре показали своє моторошне нутро. Військові злочинці РФ вбили червонокнижних тварин у заповіднику Асканія-Нова. Відповідна інформація з’явилася в Telegram.

Окупанти самі виставили в соцмережі фото, щоб похвалитися своїми «досягненнями».

На кадрі військові злочинці держави-терориста з’явилися із убитими козулями. На тілі тварин були різні рани.

Окупанти тримали тварин за ноги, одну з козуль – головою вниз і при цьому люто посміхалися на камеру.

Військові РФ ще раз довели, що насправді є гіршими за диких звірів.

У мережі українці зі сльозами на очах відреагували на побачене. Люди проклинали росіян і бажали їм ще гіршої долі, ніж у цих тварин.

«Сподіваюся, стане поперек горла!» «Щоб і вам так було!» «Боже, бідна наша Асканія-Нова», «Гоніть цих тварин від наших тварин», «Рідна Асканія-Нова, бідні тварини, а їх за що! До останньої краплі крові ненавиджу вас окупанти», «Кошмар. Наш заповідник», «Навіть форма у них як у безхатченок ніби, Господи…. Тварини», «Як боляче… Ну як же так? Як можна бути такими тваринами, Я не можу… Як я люблю тварин, не можу просто», – написали українці.

А воїни ЗСУ заявили, що навпаки намагаються щосили врятувати ні в чому не винних тварин.

«Ми навпаки залишаємо всіх на позиції з тварин, які потребують навіть їжі та піклування, я не можу навіть передати, які окупанти безсовісні…!».

Вкотре ще раз всі впевнились, які окупанти безсовісні люди, в них немає нічого святого і жалю ні до людей, ні до тварин… Ворог отримає за все по заслугам!