Народний депутат Петро Порошенко не зважає на правила дорожнього руху. Його кортеж хвацько ганяє по столиці і суттєво перевищує швидкісний режим.

Кореспонденти “Страни” стали свідками, як “Мерседеси” з лідером “Європейської солідарності” і його охороною за 15 хвилин заробили 3 штрафи. Причому попалися вони на серйозні порушення.

Зустріли ми політика на Подолі. Він виходив з готелю Fairmont Grand Hotel. Під готелем на нього чекали два представницьких седана Mercedes-Benz. Такий кортеж возить Порошенка з тих пір, як він склав свої президентські повноваження.

Від вулиці Набережно-Хрещатицькій машини попрямували в бік Європейської площі.

Справа була в обідній час буднього дня. Напружений трафік, тягучки.

Щоб не стояти на світлофорі, кортеж робить обхідний маневр.

Повертає на Володимирський узвіз з крайнього правого ряду, хоча такий маневр знаками дозволений тільки з двох лівих смуг. Більш того, машини перед самим світлофором перетинають суцільну лінію розмітки, втискуючись в щільний потік машин.

За таке грубе порушення ПДР покладено штраф 255 грн. Про це свідчить стаття 122.2 Адмінкодексу України.

Виїхавши з тягучок в центрі Києва, Порошенко, судячи з усього, попрямував додому, в свою резиденцію в Козині. На широкому і вільному Столичному шосе кортежу було де розігнатися. І водії нардепа додали газу.

За допомогою приладу для вимірювання швидкості кореспонденти “Страни” зафіксували, що машини екс-президента летіли зі швидкістю 130 км / год на ділянці дороги, де зараз дозволено 80. А також 120-129 км / год в місці, де обмеження 50 км / год . Тобто в перший раз перевищив на 50 км, а другий раз аж 79 км / год. Якби це засікли камери патрульної поліції, то прийшло б дві квитанції по 425 грн кожна.

Але, відповідно до закону “Про охорону органів державної влади та посадових осіб”, Порошенко, як колишній президент, буде довічно користуватися послугами держохорони, про це в червні минулого року повідомляли в самому відомстві. І цей закон має пріоритет над ПДР, що підтверджує постанова Кабінету міністрів України. Так що штрафи нардепу не загрожують.

Нагадаємо, нещодавно Петро Олексійович радів провалу Слуг на місцевих виборах і радів резутатам своєї партії. На цю тему тг-канали жорстко іронізують.

“Дивлюся Петро Олексійович задоволений що виграв кілька обл.рад і т.д.

Так щоб зіпсувати старому настрій, нагадайте йому що незважаючи на бездіяльність влади і правоохоронних органів – більше 75% українців схвалюють і чекають його арешт, це без урахування Криму і Донбасу “, – пише” Коридор ОП “.