Окупаційні війська Росії не можуть знайти спільну мову між собою. Останніми тижнями почастішали конфлікт між різними підрозділами російської армії.

Про це сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Так, підопічний командира батальйону «Схід Ахмат» Ваха Хамбулатова мало не позбавив життя російського військовослужбовця, який попросив документи на перевірку.

«Цей випадок непоодинокий», – зауважив Федоров.

З одного боку, це загроза для всіх цивільних, які вимушено залишаються на тимчасово окупованій території, а з іншого, це наболілі конфлікти між підрозділами ворожих військ, які грають нам на руку й допоможуть героїчним Збройним Силам звільняти українську територію.

Водночас, ворог на тимчасово окупованих територіях продовжує підготовку до президентських псевдовиборів.

«Вже ходять по будинках та квартирах й змушують наших мешканців ставити підписи. У такий спосіб ворог намагається демонструвати так звану «демократію»», – мовив міський голова Мелітополя.

Він зауважив, що вчителів загальноосвітніх шкіл окупанти примушують ходити з російською символікою на одязі, а кожен урок розпочинати з розповідей про «добрі» справи Путіна.

«Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях намагаються вести масовану пропаганду», – зазначив Федоров.

Він зауважив, що росіяни змушують дітей четвертої мелітопольської школи плести маскувальні сітки для окупантів, а в бібліотеках деяких шкіл збирають теплі речі, ковдри, матраци для ворожих солдатів, щоб відправляти їх на Запорізьку лінію фронту.