Журналістам стало відомо де саме проходить лікування п’ятого Президента України Петра Порошенка. Нагадаємо, що лідер “Європейської солідарності” вже більше тижня хворіє на коронавірус.

За інформацією видання Страна, батька з дочкою (Петра Порошенка і його дочку Женю) доставили в приватну клініку “Оберіг” (вулиця Зоологічна), де трохи більше тижня тому відкрилося стаціонарне відділення для пацієнтів з COVID-19.

Як розповіли журналістам на гарячій лінії медустанови, палати цього стаціонару оснащені апаратурою для кисневої підтримки, є можливість штучної вентиляції легенів будь-якого рівня складності, а також надається реанімаційне лікування з апаратами постійного моніторингу стану всіх функцій організму.

Якщо немає позитивного тесту на коронавірус – в відділення, яке розраховане на 20 чоловік, пацієнтів не беруть. Транспортують в клініку з дому або іншої лікарні реанімобілем.

Доба в одномісній палаті коштує 11 500 гривень з триразовим харчуванням і WI-FI. Якщо палата двомісна, то з кожного, хто лікується буде по 9 500грн/добу. Це ціна знаходження в клініці без урахування медикаментів.

Депозит на проходження лікування тут – 50 000 гривень (одноразовий платіж).

Пацієнтів відділення постійно консультують професори-інфекціоністи Сергій Крамарєв та Ольга Голубовська. Орієнтуються на американські і європейські протоколи боротьби з коронавірусом.

Також, раніше ми повідомляли про те, що стан лідера “Європейської солідарності” погіршився. Марина Порошенко розповіла, що її чоловік знаходиться в лікарні з двостороннім запаленням легенів.

«Він отримує там комплекс лікування. На жаль, у нього зараз погіршився стан крові – вона дуже густа – і навіть лікарі не можуть взяти аналіз, щоб проконтролювати його стан здоров’я», – зазначила вона.

Нагадаємо, 3 жовтня стало відомо, що у Порошенка розпочалася двостороння пневмонія – тому в його випадку згущення крові теж зрозуміло. Тепер по ідеї екс-президенту повинні давати препарати, що розріджують кров.

Крім того, є у Петра Порошенка ще один фактор ризику при захворюванні “короною” – цукровий діабет