До місцевих виборів залишилось зовсім трошки – по суті один день. А сьогодні, в п’ятницю 23 жовтня, останній день, коли кандидати мають право агітувати за себе чи свою політичну силу.

Так останніми днями агітації не зміг не скористатися екс-президент Петро Порошенко, який нещодавно вилікувався від коронавірусу.

Так учора, 22 жовтня Порошенко побував у Запоріжжі і зустрівся з місцевими мешканцями на центральній площі міста.

З трибуни Порошенко сипав своїми звичними і пафосними фразами і заявами.

Так в Запоріжжі Порошенко закликав виборців не розпотрошувати свої голоси та підтримати патріотів.

«Опитування громадської думки чітко демонструє, що «Європейська Солідарність» стане практично єдиною політичною силою, яка гарантовано проходить до Запорізької обласної і міської ради» – зауважив лідер партії.

«Тому не змарнуйте свій голос, не дайте розпорошити його на будь-які інші політичні проекти. Бо ви думаєте, що ви не будете голосувати за них, а насправді ваш голос піде ОПЗЖ або «Слугам». Ми є ядром, навколо якого гуртуються проєвропейські патріотичні сили в усіх областях сходу і півдня України. Так є в Харкові, в Одесі, так і в Запоріжжі – тут є наша потужна, сильна проукраїнська команда», – зазначив Петро Порошенко.

Пізніше ця цитата з’явилася на офіційній сторінці Порошенка у Фейсбуці і тг-канал “Коридор ОП” відповів екс-гаранту на його заяву.

“Петро Олексійович дуже боїться провалу на цих виборах, старий розуміє що це буде кінець. Він влив десятки мільйонів доларів в рекламу, ботів, телеканали, чорний піар, фейки, мітинги, а за фактом максимум що отримав це 1 місце в обласній раді Львівської області.

При підрахунку всіх голосів на рівні країни партія Порошенка навіть не буде другою, і програє якраз СН і ОПЗЖ.
Це буде “остаточне прощавай”.

Також канал обурив той факт, що незважаючи на те, що кожного дня в Україні фіксують рекордну кількість хворих на коронавірус Порошенко зібрав величезний натовп у Запоріжжі і більшість людей були без масок. Як і сам “Гетьман”.

“7500 хворих за останню добу.
Порошенко сьогодні приперся в Запоріжжі і зібрав мітинг щоб поспівати гімн разом.
Гаразд він старий ідіот, але чим думають люди – незрозуміло”.