Мати п`яти малолітніх дітей вирішила звести рахунки з життям прямо у лікарні

В селі Білашки на Тальнівщині (Черкаська область) загинула 39-річна мати п’ятьох дітей.

Жінка ніяк не могла оговтатися від смерті чоловіка, який помер незадовго до того. Багатодітна мати лишалася із синами сама без підтримки та опори. Напевно, це її морально зломало. Місцеві жителі зверталися до поліції з приводу того, що діти не ходять до школи, а мати пиячить. Наталя говорила соціальним службам виправитися, та все ж не змогла покинути горілку.За два дні до того, як вона вирішила покінчити з життям, вона зібрала своїх дітей и провела серйозну бесіду. Жінка наказала дітлахам не боятися жити без неї, що їм буде добре: їх одягатимуть й годуватимуть. Діти до того перелякалися, що вирішили зателефонувати в поліцію.

Наталю забрали до лікарні з терапевтичним діагнозом, поклали в інфекційне відділення. Згодом лікарі знайшли її повішеною у палаті.

У лікарні стверджують, що ніяких ознак психічних розладів чи захворювань у багатодітної матері не було. Все сталося за 10 хвилин, коли її лишили одну в палаті. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, аби з’ясувати, чи це насправді було самогубство.

Осиротілими хлопчиками погодилися опікуватися хрещені батьки.