У тимчасово окупованому Криму поблизу Джанкоя фіксують скупчення російської техніки. Про це повідомляє пресслужба представництва президента України у Криму.

«Поблизу окупованого Джанкоя, в селі Близькогородське, помітне скупчення російської військової техніки», — йдеться у повідомленні пресслужби у Facebook.

Зазначається, що там є як недієздатна після боїв техніка, так і нова, яка приїхала з території РФ.

У різних частинах півострова, особливо в окупованих Ялті та Севастополі, фіксують активність російської авіації, яка здійснює ракетні обстріли українських міст. У представництві наголосили, що активність російських літаків також пов’язана з посиленою охороною Кримського мосту.

За даними місцевих жителів, окупанти регулярно перекривають транспортні вузли, зокрема незаконно збудований Кримський міст і трасу Таврида.

Зазначимо, що генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який з перших днів керував обороною Миколаєва та Миколаївської області, заявив, що Керченський міст буде метою номер один для захисників України після отримання обіцяної зброї.

Кримський міст — це незаконно збудований міст через Керченську протоку, яка сполучає Росію з окупованим нею півостровом. Через нього країна-агресор перекидає свої війська і техніку на територію Криму, а потім — на південь України.