Через те, що співробітники Управління держохорони не впускають голову Конституційного Суду Олександра Тупицького на робоче місце у приміщення суду, він вирішив виконувати службові обов’язки шляхом режиму дистанційної роботи.

“У зв’язку з недопущенням голови Суду працівниками Управління державної охорони України до робочого кабінету, наразі Тупицький О.М. виконує службові обов’язки в режимі дистанційної роботи, яку в Конституційному Суді України запроваджено на період дії карантину”, – йдеться у відповіді КСУ на інформаційний запит «Укрінформу».

Повідомляється, що указ президента Володимира Зеленського „Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України“ від 29 грудня 2020 року не позбавляє Тупицького статусу судді Конституційного Суду.

“Також з огляду на законодавчо передбачену процедуру обрання голови Суду, згаданий указ президента України не має наслідком відсторонення Тупицького О.М. від посади голови Конституційного Суду України”, – йдеться у повідомленні.

Тож, спираючись на заяву КС, дотримання головою Конституційного Суду дистанційної роботи не слідує за собою будь-яких заборон щодо обсягу трудових прав й  передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені законодавством України.

В свою чергу, Центр Протидії Корупції на своїй сторінці у Facebook повідомив:

Якщо ви раптом переймались, як там почувають себе судді Конституційного суду, то можемо вас заспокоїти: все у них чудово.

Голова КСУ Тупицький, відпочивши в Еміратах, працює собі з дому, бо на роботу не пускають. Але зарплата капає: кілька днів тому Тупицький отримав майже 300 тисяч грн за січень.

Тим часом колеги Тупицького – судді Литвинов та Касмінін – своєю зарплатнею не зовсім задоволені. Добродії звикли отримувати по 4 млн грн на рік, тому вирішили стягнути з платникків податків гроші, які не отримали за час карантину. Сума позову – понад 1,3 млн грн. Литвинова, до речі, можна зрозуміти. Кілька днів тому він подарував 2 млн грн, тому, схоже, зараз сидить на голодному пайку.

Литвинов та Касмінін звернулись з позовом до своїх друзів в ОАСК. Вовк і ко, гадаємо, не підведуть, бо КСУ “давно під ними”. Судді КСУ апелюють до власного ж рішення, що обмеження зарплат держслужбовців і суддів під час карантину є незаконним.

Звичайно, прості українці хай думають як зводити кінці з кінцями, а от суддям зменшувати зарплати не можна в жодному разі. Тим більше суддям КСУ. Нагадаємо, депутати на чолі з Разумковим нічого не зробили, щоб зупинити суддів, які знесли незаконне збагачення і мало не знищили систему декларування. Тому чекаємо нових сюрпризів від чортів на фото.