Восени “гарантують” низку точкових змін у складі Кабміну, але відставка всього уряду – “дуже малоймовірна”. Про це заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Водночас він не назвав прізвищ міністрів, які можуть покинути свій пост.

“Я точно можу пообіцяти, що буде як мінімум три-чотири кадрові рішення восени, а які – давайте залишимо це інтригою”, – зазначив Арахамія.

За його словами, відставка всього Кабміну – “велика криза”, оскільки “одномоментно треба шукати багато кандидатів, потім давати їм знову всім по шість місяців, а у нас немає стільки часу”.

Як приклад “точкових змін” голова фракції “Слуга народу” назвав звільнення Максима Степанова і призначення главою МОЗ України Віктора Ляшка.

Водночас, спікер українського парламенту Дмитро Разумков вважає, що питання про подальші відставки міністрів може вирішитися цієї осені/ про це він заявив на брифінг у п’ятницю, 16 липня.

За словами керівника Ради, у нього накопичилися питання по роботі мінімум трьох членів нинішнього уряду. Але називати їх імена Разумков відмовився.

“Я вважаю, що деяких міністрів можна віднести до числа тих, хто непогано виконує свою роботу, а до деяких є питання і у мене, і у народних депутатів. Чи будуть вони виноситися на відставку, подивимося. Зараз-точно ні. У літній проміжок часу це навряд чи можливо зробити, якщо об’єктивно, а восени-подивимося”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Дмитро Разумков заявив про те, що на даний момент немає законних підстав для розпуску Верховної Ради України IX скликання.

“І це абсолютна правда. Тому що, згідно з чинною Конституцією, згідно з чинним законодавством, підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради немає”, – заявив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.