«В України є свій голос». В Держдепі США спростували, що українську владу просили не критикувати угоду по Північному потоку-2

Інформація видання Politico про те, що адміністрація США нібито закликала Україну утриматися від критики угоди щодо Північного потоку-2, не відповідає дійсності.

Про це радник Державного департаменту США Дерек Шолле сказав в інтерв’ю Радіо Свобода під час свого візиту до Києва 21 липня.

«Ні. Україна — демократична країна, в неї є свій голос. Ми прагнемо близького і конструктивного партнерства з нашими українськими друзями. Такого, в якому ми відстоювали б наші спільні інтереси та цінності», — заявив він.

Шолле додав, що не може коментувати, що саме передбачає угода, яка, за даними світових ЗМІ, може будти оприлюднена сьогодні.

«Ми дійсно обговорювали з нашими німецькими колегами питання енергетичної безпеки України. Важливою є реальна і значна практична допомога Україні. Я поки не можу говорити про конкретику. Але це буде істотна підтримка її енергетичного сектору, яка гарантувала б енергетичну безпеку, ефективність та незалежність» — зазначив він.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.