Вчора, 24 березня, стало відомо, що помер народний депутат України трьох скликань Іван Бокій. Про це в соцмережі повідомив ректор Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) Станіслав Ніколаєнко

“На 79 році життя відійшов у вічність відомий український журналіст, громадський діяч, народний депутат України III, IV і V скликань, голова фракції соціалістів у Верховній Раді України Іван Сидорович Бокий.

Народився він на Полтавщині, в селі Пронозівка ​​Глобинського району, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, все життя присвятив журналістській справі, законотворчій роботі, був справжнім патріотом України, поборником справедливості, свободи, демократії, рівності та солідарності.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Івана Сидоровича, його доньці Олесі. Нехай земля йому буде пухом!

Прощання з Іваном Бокієм відбудеться орієнтовно 26 березня в 11:00 у селі Проців Бориспільського району Київської області “, – написав товариш покійного.

Іван Бокій був народним депутатом України від Соціалістичної партії і шеф-редактором газети “Селянська правда від Івана Бокія”.