Адвокат підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко не зміг отримати матеріали справи, оскільки старший слідчий несподівано пішов у тижневу відпустку.

Як повідомив адвокат Владислав Добош в Фейсбуці, старшого слідчого Бирко Василя Анатолійовича, який підписав підозру, на місці немає і тиждень не буде. За словами юриста, слідчий запропонував здати клопотання через канцелярію, однак Добош побоюється зволікань і вимагає, щоб у його його взяли особисто під розпис, оскільки в групі є ще «вагон слідчих». І вони зараз вирішують, хто буде працювати з адвокатом.

Нагадаємо, 12 грудня в Національній поліції заявили, що в причетності до вбивства журналіста підозрюють п’ятьох волонтерів і добровольців: музиканта Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко (псевдонім «Лиса»), Яну Дугарь і подружжя Інну («Пума») та Владислава («Буча») Грищенків. За даними правоохоронців, метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.

Групою керував Андрій Антоненко. Поліція затримала усіх підозрюваних і вручила їм підозри.

13 грудня Печерський районний суд Києва відправив Яну Дугарь під цілодобовий домашній арешт до лютого. Водночас народний депутат Яна Зінкевич повідомила, що волонтерка має алібі.