Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому підтвердив, що перед другим читанням до законопроекту про ринок землі будуть застосовані правки. Ролик розміщений на сторінці Зеленського в Facebook ввечері в понеділок.

За його словами, ці правки виключать можливість придбання землі або компаній, якы нею володіють, до референдуму з цього питання.

“Як ми обіцяли, перед другим читанням нашого законопроекту про землю, ми внесемо правки, які стосуються продажу землі іноземцям-фізичним особам та іноземним компаніям, про те, що можливість купити українську землю буде тільки після рішення референдуму”, – сказав Зеленський.

Також, за його словами, буде змінений ліміт, який дозволяє зосередити кількість придбаної землі в одних руках.

Нагадаємо, дружина українського президента Олена Зеленська привідкрила завісу особистого життя.

У відвертому інтерв’ю перша леді розповіла про свої переживання в незвичайному для неї статус, і через що у неї відбуваються сварки з Володимиром Зеленським.

За словами Олени, вона намагається якомога рідше торкатися вдома питання про роботу. І додала, що у чоловіка тоді “псується настрій”.

“Про заяви я не можу його лаяти. І ми намагаємося вдома поменше говорити про роботу. Але, якщо мені захочеться, я можу його посварити, так. Ніхто не забороняє”, – підкреслила Зеленська.