Скандальний запис з Садовим – робота не спецслужб, а активістів, зазначив Мосійчук.

Аудіозапис розмови Андрія Садового – лідера партії «Самопоміч» є заслугою не роботи спецслужб, а активістів. Про це на телеканалі «Прямий»  заявив народний депутат від фракції Радикальна партія Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

«Насправді, абсолютно переконаний, що ні Андрій Садовий, ні тим більше партія «Самопоміч» немає жодного відношення до смерті Катерини Гандзюк. Насправді, як з’явився цей матеріал? Він з’явився не дякуючи спецслужбам, він з’явився дякуючи активістам», – сказав нардеп.

Мосійчук також додав, що після того, як він потрапив до тимчасової слідчої комісії, відправив своїх помічників в Херсон, які почали збирати матеріал.

«Пізніше до мене звернулися журналісти і передали цей запис. Я чесно кажучи, не дуже йому повірив і звернувся у відповідні органи – направив відповідний запит і вчора отримав відповідь, що цей запит є автентичний. Але питання не в тому – для мене це було питання моралі – не вірив і не вірю, що це має відношення до замаху і вбивства», – наголосив нардеп.

Варто нагадати, що мер Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий підтвердив факт телефонної розмови, у якому ображає активістку та радника міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як напередодні заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, слідство висунуло 12 версій щодо замовників вбивства активістки Катерини Гандзюк, але основними є три.

Як відомо, напад на активістку Гандзюк стався у Херсоні 31 липня. Вилита зловмисником сірчана кислота обпекла 40% тіла Гандзюк. Їй зробили більше десяти операцій.

4 листопада Гандзюк померла у лікарні.

Поліція перекваліфікувала напад на Гандзюк як закінчене умисне вбивство. Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що очікує від заарештованих організаторів нападу на Гандзюк відомостей щодо його замовників.

Нардеп Антон Геращенко заявив, що організатору вбивства Гандзюк «світить» довічне, якщо він не здасть замовника.