Один із лідерів проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук провів зустріч із російським президентом Володимиром Путіним.

Одним із питань було врегулювання війни на сході України. Зокрема, Путін вчергове заявив, що виступає за прямий діалог української влади із ватажками терористичних організацій, які за підтримки Росії окупували окремі райони Донецької та Луганської областей.

"Питання повноцінного відновлення російсько-українських відносин також для нас є надзвичайно важливим, і ми будемо співпрацювати з будь-якою політичною силою, в тому числі і з вашою політичною силою, з відновлення повноформатних відносин між Росією і Україною", – сказав Путін, інформує "УП" з посиланням на російський "Інтерфакс".

"Ми зі свого боку теж будемо робити все від нас залежне для того, щоб цей процес йшов за необхідне темпами і з потрібною якістю", – додав Путін.

Єдине, на що хотів би звернути увагу, – це на те, що ви зараз самі сказали: повноцінне врегулювання на Донбасі можливо винятково за прямого контакту офіційної київської влади з представниками цих республік”, – сказав президент РФ.

Крім того, Путін додав, що Москва підтримує українських політиків, які виступають за зближення з РФ.

Кум Путіна Медведчук постійно їздить до РФ де зустрічається з вищім керівництвом Росії.

Під час одного з візитів до РФ Медведчук запропонував російському газовому монополісту повернутися до ідеї про створення консорціуму з управління газотранспортною системою України.

Крім того, Медведчук в обхід офіційної влади України намагається вести перемовини з бойовиками Донбасу щодо звільнення українських полонених.

Візити політика до Москви різко критикуються в Україні.

Нагадаємо, раніше кум Володимира Путіна Віктор Медведчук зізнався в негативному ставленні до більшості українців. Йому все одно: що до нього негативно ставляться в Україні.