Ну що, Друзі.
Тепер можна сміливо перейменувати Петра Мальдівського, в Петра Еквадорського).

Таку пропозицію зробив українцям на своїй сторінці в Фейсбуці блогер і юрист Михайло Шнайдер.

“Хоча насправді, все це виглядає зовсім не Смішно.
Адже якщо ти позиціонуєш себе як патріот, то тоді потрібно і вести себе Відповідно … “, – пише Шнайдер.

Нагадаємо, екс-президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко під Новий рік вирушив на Галапагоські острови, що входять до складу держави Еквадор. Про це розповіли журналісти видання «Страна.ua» 7 січня. Напередодні свят колишній депутат Кременчуцької міської ради Дмитро Кавунник опублікував фото з літака в компанії Порошенка.

«Летимо разом з Петром Порошенком! По суті, якщо відкинути всі понти – в житті усі рівні. При всьому моєму критичному ставленні до Петра Олексійовича я вдячний йому за ті складні роки президентства», – написав він.

«Поки у Вашингтоні киплять пристрасті, Петро Порошенко за своєю вже давньою традицією проводить зимові свята подалі від України на екзотичному і недоступному більшості співгромадян відпочинку. Порошенко полетів на відпочинок ще в кінці грудня. На цей раз не Мальдіви, а Еквадор, Галапагоські острови. Еквадор країна дійсно в усіх відношеннях екзотична. Країною править президент – Ленін Морено », – написав у Facebook політолог Андрій Золотарьов.

Він зазначив, що нічого поганого в самому факті «колекціонування вражень» Порошенка немає. Однак при цьому очевидно, що він лише імітує свою залученість в життя України і тільки намагається зобразити єднання з народом, що він «нібито такий же, як всі українці, – з сім’єю, в вишиванці, на тлі української церкви», підкреслив Золотарьов.

Крім цього, в Мережі пишуть, що схоже з островів Порошенко не повернеться додому, а полетить прямо до Вашингтона.

“Наше джерело повідомляє, що Петро Порошенко вже зарезервував приватний борт для польоту до Вашингтона. Порошенко не втрачає надії відвідати заходи пов’язані з інавгурацією Байдена. Для цього він вже витратив близько 100.000 $ на лобістів, а також готовий викласти понад 2 мільйони $ за участь хоча б в кількох заходах для фотографування та зустрічей з “людьми Байдена” (конгресменами і сенаторами) “, – пише” Легітимний “.