Фракція “Слуга народу” виключила зі своїх лав голову Харківської облради Артура Товмасяна, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України).

“Через півтори години після того, як стало відомо, що йому оголошено про підозру, було зібрано позачергове засідання фракції і Товмасяна виключили. Рішення було прийнято одноголосно”, – повідомив заступник голови Харківської ОДА, депутат облради від “Слуги народу” Роман Семенуха.

https://www.youtube.com/watch?v=7sGuUlBfd4w

Він зазначив, що сам Товмасян на засіданні не був присутній.

“Його самого не було. Були майже всі, за винятком двох-трьох депутатів. Товмасян подав письмову заяву про призупинення членства у фракції, але ми її не розглядали, оскільки вже прийняли рішення про виключення, – просто взяли до відома”, – сказав Семенуха.

За його словами, в разі розгляду на позачерговій сесії питання про нового керівника облради, буде запропонована кандидатура Олександра Попова.

Відмітимо, Детективи Національного антикорупційного бюро вручили підозру голові Харківської обласної ради, лідеру фракції «Слуга народу» Артуру Товмасяну.

«НАБУ і САП за дорученням виконуючого обов’язки генпрокурора (Романа Говди – ред.) повідомили голові Харківської обласної ради про підозру в отриманні неправомірної вигоди в 1,05 млн грн», – повідомляє пресслужба НАБУ.

За версією слідства, Товмасян у змові зі своїм заступником вимагав та отримав гроші від бажаючого зберегти посаду керівника обласного комунального підприємства, засновником якого є Харківська облрада. Сума передавалася чотирма траншами, зокрема за посередництва спільника-адвоката.

Журналіст Юрій Бутусов уточнив: спільником «слуги народу» Товмасяна виступив голова фракції «Опозиційна платформа-За життя» в облраді Андрій Малиш. Підозру Малишу оголосили 22 липня.

«Під час обшуку Товмасян викинув у вікно обидва своїх телефони, але це не допомогло «слузі народу» приховати свої контакти», – додає Юрій Бутусов.