Виконуючий обов’язки Чернігівського міського голови, секретар міської ради Олександр Ломако заявив, що до нього завітали представники СБУ. У будинку чиновника проводять обшуки. 

 
За словами чиновника, правоохоронці будуть обшукувати його квартиру. Через це чоловіку довелось скасувати нараду з питань життєдіяльності міста.  

У мене вдома обшуки. Зараз. Поки збирав дітей до школи, до мене завітала група представників СБУ. Будуть обшукувати квартиру. Попросив почекати, щоб зібрати та вивести з квартири трьох дітей, щоб вони не бачили. Але питання, схоже, термінове. Що шукатимуть: мабуть, трансформатор, який Чернігів купив, щоб врятуватися взимку після обстрілів орками енергосистеми міста, – написав Ломако. 

Чиновник зазначив, що підставою для обшуків є рішення Шевченківського суду Києва. Він додав, що о 8 ранку мала бути нарада з питань життєдіяльності міста, однак її скасували. 

Що примітно, це вже не перші обшуки у посадовця. Так наприкінці травня правоохоронці провели обшуки у кабінеті в.о. міського голови. 

«Кілька годин слідчі шукали у мене документи про звільнення обраного громадою міського голови, якого відсторонили ще на початку року абсурдним рішенням судів. Цього виявилося замало. Наступного дня після судового рішення я підписав розпорядження про відсторонення Атрошенка на рік, а 9 лютого ще й міська рада продублювала його для більшої впевненості. Наразі є вимога від силовиків прийняття рішення щодо повного звільнення із займаної посади. Я вважаю, що відбувається тиск на місцеве самоврядування, а дії силовиків координуються з Печерських пагорбів. Чернігів для них — як кістка в горлі. Їхня задача — паралізувати місто, плювати вони хотіли на інтереси чернігівців», – повідомив тоді Ломако.