Українські війська незначно просунулися в районі кордону Донецької та Запорізької областей як наслідок продовження контрнаступальних операцій на західній частині Запорізької області та поблизу Бахмута.

Про це зокрема свідчать дані ISW.

«ISW оновлює свою оцінку від 1 жовтня, що українські війська втратили позиції на південному заході від Роботиного в результаті контратак росіян між 13 і 30 вересня. Геолокаційні та супутникові кадри вказують, що українські сили, ймовірно, захопили ці позиції десь між 12 і 17 вересня і зараз їх утримують», – відомо з огляду.

Також сили оборони продовжують наступати на Мелітопольському напрямку, активні штурмові дії тривають і на Бахмутському напрямку. ЗСУ просуваються, завдаючи окупаційним військам втрат в живій силі та техніці.

Як відомо, ворог намагається відновити втрачені позиції. Зокрема на Бахмутському напрямку російські війська безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області.

«Щодо Авдіївського напрямку фіксуються спроби ворога відновити втрачене положення в районі Авдіївки Донецької області, але це без успіху. Бо наші оборонці відбивають атаки ворога в районі східніше Степового Донецької області», — повідомлялось у Генштабі.

Нагадаємо, що раніше ЗСУ повідомляли про важкі бої на південь від Бахмута в районі залізничної колії, уздовж якої наразі проходить лінія захисту ЗС РФ, які щосили намагаються тут утримати оборону. Але пки не було оголошено жодних підтверджених успіхів.