У війні Росії проти України не можна уникнути ударів по російській території. Не повинно бути обмежень на зброю, яку передають Україні партнери. Адже саме це може завдати остаточного удару по Путіну, який він не переживе, і таким чином вдасться його перемогти.

Про це заявив президент Естонії Алар Каріса під час брифінгу з президентом Володимиром Зеленським.

«Надаючи нашу підтримку, ми не можемо запобігти тому, щоб знищувати об’єкти на території агресора для того, щоб уповільнити просування російських військ. І тому не повинно бути жодних обмежень на ті озброєння, які передаються Україні», — сказав він.

Президент Естонії також наголосив, що його країна продовжить підтримувати Україну, зокрема, у військовому плані, що неабияк допоможе йти вперед до перемоги.

«Естонія буде підтримувати Україну так довго, як триватиме війна. Ми приєдналися до ініціативи країн «Великої сімки», щоб впевнитися у наданні двосторонньої допомоги Україні. Ми також підтримаємо Україну у період з 2024 до 2027 року. Ми будемо кожного року надавати Україні 0,25 відсотків нашого оборонного бюджету і заохочуємо всіх інших надавати допомогу Україні», — заявив лідер.

За його словами, Естонія виділить Україні допомогу в 1,2 млрд євро до 2027 року.

Також, як зазначив президент, в Естонії є конкретні плани щодо відновлення України, для чого потрібно було б використати заморожені активи РФ.