Захід не просто ставить Кремль на місце, а й намагається остаточно витіснити його з Європи. В свою чергу, Кремль всілякими способами хоче зупинити будь-які спроби Заходу зміцнитися.

Напередодні відбулося екстрене засідання Ради безпеки ООН з питань російської агресії, яке ініціювали США.

“Під час засідання Росія усіляко намагалася маніпулювати фактами. Наприклад, російський представник кілька разів озвучував тезу, що Росія не збирається вторгатися в Україну”, – зазначає журналіст Олексій Печій у програмі “WTF” на 24 каналі. 

Крім того, Кремль намагався виставити Україну в невигідному світлі, мовляв, НАТО не варто приймати до своїх лав нашу країну, оскільки вона “буде в Альянсі марною”.

На що росіяни отримали жорстку відповідь, на кшталт “вам же вже не раз заявили – питання невступу України до НАТО з Москвою не обговорюється. Крапка”.

У результаті представник України при ООН Сергій Кислиця запевнив світову спільноту в тому, що Україна точно не збирається нападати на Росію, як кричать у Кремлі.

Він вимагає від Росії відвести свої війська від українського кордону, адже жодні слова про те, що нібито Кремлю не потрібна війна з Україною, не можуть бути доказом його реальних намірів.

Згодом московський представник спробував виставити нинішню кризу як прямий конфлікт між США та Росією, мовляв, не про яку Україну не йдеться.

Нібито не російські війська на українському кордоні, а Вашингтон провокує війну. Але і цю маніпуляцію швидко взяла в облогу постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд.

Після такої жорсткої відповіді постпред Росії при ООН демонстративно залишив зал засідання. Мабуть, відповісти на правду йому вже не було чого.

В українському МЗС вже засудили такий вчинок та заявили, що це акт неповаги до всіх учасників ООН, а також демонстрація того, що Кремль не має наміру вирішувати конфлікт мирним шляхом.

Але логіка у такої поведінки кремлівських чиновників, звичайно ж, є – Росію просто виганяють із Європи і зробити з цим Путін уже нічого не може. По суті, той хаос який він сам запустив, спрацював проти нього ж.

Ні для кого не секрет, що всі вимоги Путіна щодо так званих гарантій безпеки на Заході отримали рішуче “ні”. Але ж на цьому, ті ж самі США та НАТО, не зупинилися і продовжили тиск на Кремль.

Наприклад, у Києві приземлився вже шостий за місяць американський літак зі зброєю на борту. Загалом останніми днями Україна отримала від США 500 тонн військової допомоги. У Пентагоні зазначили, що це далеко не останній борт із військовою допомогою і вона продовжиться попри все.

Напередодні глава європейської дипломатії Жозеп Борель заявив, що Європа обійдеться і без російського газу, якщо раптом Путіну заманеться напасти на Україну та скоротити або взагалі припинити постачання газу до Європи.

І це не порожні слова Бореля, адже останніми днями США активно працювали з Катаром та Азербайджаном, щоб ті гарантували постачання таких обсягів газу до Європи, які б повністю покрили величезні обсяги постачання газу з Росії. Обидві країни на це згодні, навіть Азербайджан вже збільшив обсяги поставок, потроху витісняючи “Газпром”.

Тож панувати країні-агресору залишилось не дуже довго. Ще декілька таких викрутасів і Кремль “закопає сам себе заживо”.