Як зазначив співрозмовник УП в Головному управлінні розвідки, вранці 24 вересня український безпілотник влучив у будівлю ФСБ в центрі російського Курська, повідомило джерело в розвідці.

За даними джерела УП, операцію провела українська воєнна розвідка.

Чіткої інформації про масштаби руйнування чи постраждалих наразі немає.

Губернатор Курської області РФ Роман Старовойт стверджує, що в результаті цієї атаки «незначно постраждав дах».

Співрозмовник УП своєю чергою зазначив, що було пряме попадання дрона в будівлю.

Раніше повідомлялося, що невідомий безпілотник 24 вересня у день міста російського Курська атакував центр міста, влучивши в адміністративну будівлю.

Як повідомляють місцеві пабліки, вибух пролунав у районі центрального ринку. Туди зараз їдуть пожежні автомобілі. В небі над ринком видно стовп диму.

Місцеві перед вибухом бачили над містом «літачок» у різних районах міста. Камери відеонагляду зафіксували гучні звуки вибухів.

Губернатор Курської області Роман Старовойт заявив, що український безпілотник атакував адміністративну будівлю у Центральному окрузі міста.

У російській протиповітряній та протиракетній обороні є системні пробіли. Незважаючи на те, що у ворога є такі потужні комплекси як С-300 та С-400, українська армія завдає по позиціях в тилу РФ доволі руйнівних ударів. 

«Все це ми можемо робити завдяки тому, що використовує нестандартні та «некнижкові» підходи. Наприклад, можна подивитися на удари по аеродромах, які були завдані «картонними», або «дерев’яними» дронами. Системи ППО не бачать такі дрони, тому що вони не відбивають електромагнітного проміння, відтак й на радарах їх не видно», – пояснив в інтервʼю УНІАН військовий експерт, засновник БО «Реактивна пошта» Павло Нарожний.

Він зауважив, що кількості наявних у РФ систем С-400 чи С-300 наразі недостатньо.