Володимир Путін збирається погодитись на заморозку війни проти України уже наступного року, адже не впевнений, чи будуть у РФ ресурси на її продовження.

В оточенні диктатора РФ Володимира Путіна є високопосадовці, які наполягають на терміновому припиненні вогню у війні проти України. Серед них – голова Ради безпеки РФ та найближчий товариш російського голови Микола Патрушев.

Такою інформацією поділився відомий російський політтехнолог Станіслав Бєлковський.

За його словами, Патрушев та інші впливові люди вважають, що вже до літа 2024 року ресурси Росії будуть вичерпані, і вона не зможе вести війну на виснаження. У зв’язку з цим вони наполягають на припиненні вогню до того, як настає це виснаження.

«Ідеально для цього період між роковинами «спецоперації» 24 лютого та президентськими виборами 17 березня 2024 року», — розповів Бєлковський.

Він уточнив, що Кремль піде лише на припинення вогню, а не на перемир’я.

«Перемир’я — це все-таки якийсь формальний акт, а припинення вогню — це просто констатація якогось статус-кво на невизначений термін… Не буде жодних переговорів з офіційним обговоренням умов світу, немає. Йдеться про те, щоб перестати стріляти і тим самим покласти кінець витрачання живої сили та техніки», — пояснив російський політтехнолог.

При цьому, на його думку, припинення вогню не обов’язково призведе до того, що Росія знову нападе на Україну.

«Чи нападе він на Україну далі, залежатиме від того, чи достатньо у нього буде ресурсів, які будуть ресурси в України. Він розраховує на те, що позиційна війна призведе до виснаження України швидше, ніж РФ. Тому цей статус-кво може заморозитись досить надовго», — висловив думку Бєлковський.

Глава Кремля став агресивним не без причини, а через страх старості та смерті, який спровокував бажання руйнувати та знищувати, повідомив Станіслав Бєлковський. Російський письменник припустив, що саме така психологічна проблема стала рушійною силою, яка спонукала Путіна нападати і завойовувати чужі території.

Політичний технолог висловив свою точку зору з приводу психічного розладу, який має місце у Путіна: «Я як психолог самоучка і людина, яка переконувалась не раз, що саме психоаналітичні методи в російській політиці та міжнародній мене не підводили в той час, як інші методи аналізу підводили і не раз, вважаю, що войовничість Путіна почалася тоді, коли Путін зіткнувся з нерозв’язною проблемою страху старості та смерті. Поки цієї проблеми не було, то не було й такої войовничості. Ось цей страх смерті для нього кристалізувався як якась зовнішня загроза. цього психологічного перелому, і плюс він не зміг домогтися любові Заходу (Захід його не прийняв, його відторг).

Нагадаємо, що напередодні анонсованої «прямої лінії» з президентом РФ Володимиром Путіним росіян найбільше цікавить питання, коли і чим закінчиться війна з Україною

Про те, коли закінчиться війна, хочуть знати 21% росіян. Серед варіантів цього питання траплялися такі: «Коли буде мир?», «Коли закінчиться СВО?», «Коли переможемо?», «Що роблять, щоб закінчити цю операцію?» і «Коли закінчиться мобілізація?».

Загалом питання щодо війни лідирує з величезним відривом від інших.

8% росіян хочуть запитати про пенсії, про те, коли пенсіонери будуть «жити нормально», про соціальні програми, недоступне житло, погану медицину та освіту.

Ще 7% хвилюють низькі зарплати і питання, коли підніметься рівень життя.

6% хотіли б запитати, коли російський диктатор Володимир Путін піде з влади, як він бачить майбутнє Росії і «як далі жити».

Питання щодо зовнішньої політики та корупції поставили б лише 2% опитаних.

4% не мають питань до Путіна або їх усе влаштовує. 10% росіян ні про що не бажають запитувати диктатора і не дивитимуться «пряму лінію» з ним.