Виступаючи на Міжнародному форумі, президент України Зеленський пообіцяв неспокійне життя не тільки Путіну, а й його усій сім’ї.

Так, учора, 16 січня, під час виступу в Давосі президент України приділив багато уваги подіям у країні. Однак, очільник України також заявив, що не обіцяє спокійного життя в майбутньому не тільки Путіну, а й його онукам.

Ба більше, Україна планує цілу серію судових процесів проти РФ. А світові країни Зеленський закликав бути на боці України: вони повинні не тільки підтримати Київ, а й чинити тиск на саму Росію. Навіть Пекін і Тегеран просто користуються божевіллям Путіна, щоб викачати з нього якомога більше грошей.

Незадоволений Зеленський і санкціями з боку Заходу, які не заважають виробляти РФ нові ракети. З одного боку, очільник України подякував Заходу за кожен новий санкційний пакет, однак вони мають працювати на всі 100%, щоб дотиснути Росію.

Крім того, здивований Володимир Зеленський і тому, що ядерна промисловість РФ усе ще не під санкціями, хоча Путін узяв у заручники цілу атомну електростанцію.

Не варто забувати і те, що очільник України виступив проти заморозки конфлікту, оскільки Путін за цей час зміцніє і почне наступ на країну з новими силами.

Для прикладу, Зеленський навів події 2014 року, коли Путін уже заморозив конфлікт на Донбасі, але 2022 року знову вторгся в Україну, проте вже з новими силами та замислами.