На місці Києва, випаленого внаслідок ядерного бомбардування, слід поставити пам’ятник Володимиру Путіну, заявили на каналі СТВ.

На державному телебаченні Білорусі видали нову порцію погроз та образ на адресу України. Пропагандист Лукашенко Григорій Азаронок в ефір СТВ почав загрожувати Україні ядерним ударом.

За його словами, на місці Києва, випаленого внаслідок ядерного бомбардування, потрібно поставити пам’ятник Володимиру Путіну.

“Якщо ми такі страшні, якщо ми ось-ось нападемо, а за версією Bloomberg, напали вже, то може виправдаємо їх дебільні прогнози? Як сказав Сергій Міхєєв, увірвемося з півночі і заходу, рознесемо Київ ядерними ракетами, а на місці випаленої пустелі поставимо 300-метрову статую Путіна, а з його очей світитимуть лазери у бік прекрасних демократій, заражаючи вірусом диктатури, від якого не врятують локдауни та вакцинації”, – заявив він.

Такі випадки на адресу України звучать із екранів білоруського ТБ не вперше. Раніше в ефірі білоруського телеканалу Білорусь 1 ведучий прокоментував позицію України щодо білоруської влади.

Говорячи про події в сусідній країні, він назвав Україну країною “знівеченою демократією”. При цьому співробітник білоруської державної телекомпанії порадив Україні спочатку вирішити проблеми всередині своєї країни, а потім поради Білорусі.

“Ми готові приймати поради, але тільки від тієї країни, яка закінчить братовбивчу війну, яка не дозволить знімати генпрокурора за дзвінком із Вашингтона в обмін на мільярд доларів, що нарешті почне боротися з нацизмом”, – додав білоруський пропагандист.

До речі, на телебаченні у Білорусі сюжет про події в Україні протидіяв написом “колишня УСРР”. Фото у відповідь з перейменуванням України на білоруському каналі СТВ виклало в Telegram видання The Village Білорусь.

“Клоунада продовжується”, – свідчить підпис під кадрами білоруського СТВ.

Звернімо увагу, що канал СТВ (Столичне телебачення) є державним. У сюжетах СТВ крім України, Польщу та Литву почали підписувати назвами, які в них були під час СРСР, з приставкою “колишні”.

Нагадаємо, що Білорусь на чолі із самопроголошеним президентом Олександром Лукашенком пригрозила разом із Росією піти війною проти України.