Тисячі людей відгукнулись на пост Дмитра Ейдера у Facebook. У коментарях вони дякують батькові за такого мужнього сина і бажають йому якнайскорішого повернення додому, передає 5 канал.

Дмитро Ейдер, батько пораненого 18-літнього українського моряка з Одеси Андрія Ейдера, висловив слова підтримки на адресу свого сина, якого підступно захопили військові РФ в Азовському морі.

“Я пишаюся своїм сином!», – написав він у Facebook.

У коментарях люди дякують батькові за такого мужнього сина і висловили свою підтримку у цій ситуації.

Варто зазначити, що Андрія Ейдера, пораненого члена екіпажа одного з трьох катерів ВМС України, по яких у Керченській протоці судна РФ відкрили вогонь, прооперували.

Про це повідомила мати військового на сторінці у Facebook.

Євгенія Ейдер написала, що станом на 27 листопада, 8:35 ранку, Андрій повідомив, що його прооперували.

За словами матері моряка, напередодні ввечері син телефонував своїй дівчині і запевнив, що все в порядку.

Відомо, що всі захоплені моряки перебувають в Керчі, але в різних місцях, а також додав, що із ними вже зустрілися адвокати.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Нагадаємо, під час свого виступу перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко сказала, що вся Україна пишається юними героями.

“Я теж хочу розпочати це засідання з трьох прізвищ – Василь Сорока 1991-го року народження, Артеменко Андрій 1994-го року народження, Андрій Ейдер 1999-го року народження. Сьогодні батько Андрія написав у Facebook: “Я пишаюся своїм сином”. Ми всі пишаємося цими хлопцями, які юні, молоді здійснили супротив російському агресору. І вони молодці” – заявила вона.

Також постпред України Володимир Єльченко на засіданні Радбезу ООН заявив, що один з поранених російськими прикордонниками в Керченській протоці українських моряків перебуває в критичному стані.

“Шість українських моряків поранені, троє з них важко, і відповідно до попередньої інформації, одна людина знаходиться в критичному стані”, – розповів він.