Під Офісом президента громадськість зібралась на акцію “Покажіть нам справедливість!”. Люди вийшли на підтримку громадського активіста Сергія Стерненка, якого можуть засудити до семи років і трьох місяців в’язниці.

Громадяни прийшли з синьо-жовтими прапорами, тримали плакати “Стерненку волю”, “Ми будемо триматися купи”, “AvakOFF”, “Stop рускій мір”, “Stop впливу русні”. На одному із плакатів зображений президент Володимир Зеленський і білоруський диктатор Олександр Лукашенко. Також принесли розфарбовані двері.

Вигукували “Аваков – чорт”, “Венедіктова чума”, “Свободу політв’язням”, “Справедливість”. Під ОП – багато молоді, лунала музика.

“Ми знаємо, що замовниками несправедливого вироку у першій інстанції є російські агенти в Україні. На каналах держзрадника Медведчука Стерненка роками демонізували за те, що не дав себе вбити під час третього нападу. Російські помийки поширювали фейки та брехню, намагаючись дискредитувати Сергія, щоби він залишився сам на сам із ворогами нашої держави.

Єдиний спосіб досягти справедливості в Україні – це боротися за неї. І ми продовжимо це робити, поки не отримаємо справедливості для всіх.

Вимагатимемо обіцяний справедливий суд”, – повідомляють організатори акції.

Тим часом сам Сергій, який перебуває під домашнім арештом, написав людям, які прийшли на акцію, “Дякую”.

Після вироку Стерненку люди тричі масово виходили на протест під Офіс президента та біля держдачі в Кончі-Заспі, де живе Володимир Зеленський.

Окрім того нещодавно відзначився і син Авакова, проти якого вийшли мітингувати люди.

Син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вийшов на ринок столичної нерухомості після не надто успішної спроби зробити бізнес на продажі рюкзаків українським військовим.

Журналісти «Слідства.Інфо» з’ясували: останніми роками Аваков-молодший обзавівся привабливою нерухомістю у столиці — 4-поверховою офісною будівлею в урядовому кварталі та 7-поверховим готелем «Голосіївський».

Якщо вірити публічним даним, то коштували ці об’єкти Авакову-молодшому та його бізнес-партнерам підозріло мало — у десятки, а часом і сотні разів дешевше ринкової вартості цього майна.

Зокрема, готель «Голосіївський» обійшовся за ціною однокімнатної столичної квартири — в один мільйон гривень. Це виглядає особливо дивним, враховуючи той факт, що двома роками раніше американська компанія купила акції цього готелю за 111 мільйонів гривень — тобто у понад сто разів дорожче.

А власником будівлі, яка розташована недалеко від Офісу Президента, Аваков-молодший став за 16,4 мільйона гривень. Саме стільки він вніс до статуту фонду, на балансі якого перебувала згадана будівля. Натомість рієлтор оцінює цю нерухомість у 125-138 мільйонів гривень.

І готель, і офісний центр раніше були пов’язані з бізнес-оточенням нинішньої пані посол України у США Оксани Маркарової.

Перехід цих будівель від колишніх власників до Авакова-молодшого дивним чином збігся у часі з інтересом слідчих Нацполіції до інвестиційної групи родини Маркарової.