Жінці загрожує 20 років позбавлення волі. 

У США 48-річну вчительку Шеллі Дункан звинувачують у сексуальних стосунках з неповнолітнім учнем. Жінка одружена з директором навчального закладу.

У переписці в мобільному додатку Snapchat вчителька писала чотирнадцятирічному юнакові, що задовольнить його оральними ласками з льодяниками від кашлю в роті, пише видання Mirror. Зазначається, що у повідомленнях пара обговорювала місця, де вони мали секс, а також домовлялися видалити розмову. Своєю чергою, підліток розповів про інцидент слідчим.

 

 Учительку заарештували після того, як мати хлопця повідомила у поліцію про те, що її неповнолітній син мав роман із репетиром з англійської мови. У повідомленні йдеться про те, що жінці загрожує 20 років позбавлення волі. Наразі її звільнили під заставу.

Нагадаємо, раніше в Росії 24-річній вчительці Румії Хусаіновій висунули звинувачення в інтимних стосунках з  ученицею. За версією слідства, з червня 2016 року в місті Альметьєвске Хусаінова чотири рази вступала в сексуальний зв'язок з 15-річною дівчиною.