Понад півмільйона колишних військовослужбовців з 1 січня 2019 року отримають підвищені пенсії. Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі каналу "Прямий".

"З 1 січня 2019 року будуть підвищені пенсії військовослужбовцям. Це понад півмільйона наших громадян, які отримують пенсії згідно із законом про пенсійне забезпечення військовослужбовців. Ми в минулому році підняли їм пенсії на 50%, в цьому році ще на 25%, як це передбачено постановою Кабінету міністрів", – зазначив Рева.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Він додав, що з 1 березня 2019 року буде проведено перерахунок пенсій для всіх інших пенсіонерів "згідно з тією формулою, яка закладена в законі про пенсійну реформу".

"Крім того, протягом 2019 року буде підвищуватися пенсійне забезпечення для людей, які мають низькі пенсії, у яких вона залежить від розміру прожиткового мінімуму. Ви знаєте, що в грудні відбулося підвищення до 1497 грн, ще два підвищення протягом 2019 року, і пенсія перетне позначку в 1600 грн", – зазначив міністр.

Рева підкреслив, що "процес підвищення пенсії буде носити перманентний характер".

"Він не буде прив'язаний до виборів чи іншим подіям, це як раз ті процеси, які ми запустили завдяки прийнятим законам", – підкреслив Рева.

Він також зазначив, що зростання пенсій для 11 млн пенсіонерів залежатиме від формули і показників, отриманих за результатами року.

"Ми ці показники будемо бачити тільки в середині лютого, але прогнозуємо, що це буде десь в районі 15% -17% зростання того рівня, який ми сьогодні маємо", – підкреслив міністр.