Побіжний нардеп Олександр Онищенко був посередником в переговорах між командами президента Петра Порошенка і глави партії Батьківщина Юлії Тимошенко. Про це йдеться в матеріалі Слідство.Інфо., передає Корупція.Інфо.

Журналісти зустрілися з Онищенко у Франції і він показав їм повідомлення на своєму телефоні, в яких обговорювалися, в тому числі, голосування в парламенті. Імовірно, мова йде про період з 2014 по 2016 роки.

За словами нардепа-втікача, його співрозмовниками були, в тому числі, депутати Ігор Кононенко і Сергій Березенко, а також фінансовий радник президента Макар Пасенюк. Як вказують журналісти, Онищенко визнає, що брав участь в корупційних схемах, але робив це "за погодженням з президентом і його людьми".

У зазначений період президенту, за словами побіжного нардепа, необхідно було проводити через парламент твердження різних кандидатур і Онищенко нібито був посередником між командами Порошенко і Тимошенко для отримання потрібної кількості голосів.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Отримані фото повідомлень з телефону журналісти передали в НАБУ. Глава бюро Артем Ситник заявив, що цю інформацію "врахують в рамках виробництва, дадуть оцінку і проведуть слідчі дії".

19 квітня Онищенко опублікував аудіозапис його розмови з нібито Порошенко, в ході якого обговорювалося колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський.