Росія планує розпочати наступ щонайменше за трьома важливими напрямками вздовж лінії зіткнення сил на Донбасі, заявляє Рада нацбезпеки й оборони України.

boeviki_28_650x410

"Останнім часом відбувається активізація спроб проникнення на територію України терористичних та диверсійно-розвідувальних груп", – йдеться у повідомленні РНБОУ.

"Ворог активізував агентурну мережу та агентів впливу з метою підриву суспільно-політичної стабільності, сіяння панічних настроїв та підбурювання громадян до провокативних дій, зокрема спроб блокування переміщення підрозділів ЗСУ та Нацгвардії", – зазначає відомство.

"Дані дії свідчать про чергову спробу Росії та її маріонеток повністю зруйнувати Мінські домовленості та поновити активні бойові дії, розпочавши наступ, як мінімум, по трьом важливим напрямкам вздовж лінії зіткнення", – заявляє РНБО.


Генеральний штаб Збройних сил України відпрацьовує "ефективні заходи протидії російській агресії".


"Створено оперативний штаб за участю керівників силових структур для організації протидії будь-яким провокаціям кремлівської агентури, забезпечення порядку в країні та безпеки громадян", – інформує РНБО.

Джерело: Корупція.Інфо