Повітряні сили 3 вересня збили в Донецькій області гелікоптер російських окупантів.

Збиття відбулося близько 10:30. Про це повідомили в фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

У повідомленні зазначено, що зенітні ракетні підрозділи знищили черговий гелікоптер російських окупантів Ка-52 “Алігатор” та безпілотний літальний апарат “Форпост”.

Росія виробляє модифікацію “Форпостів”, які здатні завдавати ударів.

Російські окупанти несуть великі втрати у війні проти народу України. Техніка ворога горить на усіх напрямках фронту.

Вторгнення в Україну було помилкою президента країни-агресора Володимира Путіна. Але в нього вистачить дурості, щоб зробити ще один безглуздий крок – відкрити другий фронт, піти війною на одну з країн НАТО. Однак це може скінчитися катастрофою для Росії.

Наразі у ворога ще багато ракет та іншої зброї, але об’єктивно українська армія за місяці війни стала сильнішою, а російська – слабшою. Якщо в РФ буде оголошено загальну мобілізацію, знищення нової порції ненавчених російських солдатів не стане проблемою для української армії.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив журналіст, політичний експерт Кирило Сазонов.

“Насправді для Росії відкриття другого фронту було б неймовірною дурістю. Вести війну на два фронти – це дуже погано, дуже важко, практично завжди закінчується поразкою”, – зазначає Сазонов.

Але й відкриття першого фронту проти України було дикістю та дурістю, страшною помилкою. Через це Росія тепер перебуває в ізоляції, втрачає партнерів, втрачає економіку і, в принципі, прямує до катастрофи. Про наддержаву не може бути й мови.