Глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” заявив, що не виключає можливості розколу монобольшості.

Арахамія поставили запитання, чи може монобольшість розвалитися, на що він відповів, що “такі сценарії є, і вони опрацьовуються”.

“Не можна ігнорувати цей факт з одного боку. З іншого боку, ми ж, певною мірою, на політичній розтяжці”, – сказав Арахамія.

Він також розповів, чому фракція не поспішає розлучатися з депутатами, які допустили ту чи іншу «помилка».

“Кожен раз, коли хтось щось робить … журналісти, і громадськість кажуть:” Давайте виженемо його з фракції “. Для мене ж народний депутат – це на довгій дистанції якусь кількість голосувань. Це можуть бути дуже важливі і системні для країни закони. Якщо ми будемо ось так розлучатися з цими людьми, то в кінці ми дійсно не зможемо нічого приймати, у нас не буде для цього достатньої політичної волі”, – сказав Арахамія.

Нагадаємо, на останніх парламентських виборах, які відбулися в липні 2019 року, “Слугу народу” підтримали 43,16% виборців, “Опозиційну платформу – За життя” – 13,05%, “Батьківщину” – 8,18%, “Європейську солідарність “- 8,1%,” Голос “- 5,82%. Інші партії набрали менше 5%.