Президент США Дональд Трамп симпатизує главі української держави Володимиру Зеленському та легко знайде з ним спільну мову на переговорах. Про це заявив капітан першого рангу ВМС США у відставці Гарі Табах, коментуючи офіційне запрошення президенту України відвідати Вашингтон.

За його словами, президент США не схожий на традиційного представника політичної еліти, і це ріднить його з Зеленським: "Трамп не політик, а бізнесмен. У нього розмова коротка – де гроші і що ви робите, щоб нам було вигідно… .Вони обидва не політики, їм не потрібна любов народу, тому що вона була у них до цього. Їм не треба, щоб на них звертали увагу. Вони в цьому все життя живуть – і той, і інший". Військовий США вважає, що це створює хороші перспективи для майбутніх угод Вашингтона і Києва.

Коментуючи запрошення Трампа, Табах зазначив:

"Я не знаю, чи запрошував він коли-небудь президента, який тільки що прийняв президентську посаду. Він йому сподобався". "Я думаю, що вони сфотографуються, потиснуть руки, дадуть прес-конференцію, а потім підуть, постукають один одному по плечу і скажуть – слухай, у нас дружини такі красиві. Говорити про щось людське. І той, і інший люблять говорити, жартувати. Я сподіваюся, що вони подружаться", – заявив він.