Атаки безпілотників на Москву, які стають все частішими, є наслідком агресії РФ.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Він переконаний, що такі випадки у РФ ставатимуться дедалі частіше.

«Росія отримала те, що й мала отримати — теж повітряні тривоги. Звичайно, це тільки початок. Я думаю, що Сили оборони будуть мати більше засобів для того, щоб на Росії було все тривожніше і небезпечніше і щоб вони пережили те саме, що переживають наші громадяни», — заявив Ігнат.

За його словами, загарбники мають заплатити високу ціну за агресію.

«Але без зброї, без реакції на те, що вони роблять, зрозуміло, не обійтися, тому Росія буде дедалі частіше переживати такі атаки», — зауважив речник.

Додамо, що населення Росії, зокрема Москви, де було ухвалене рішення про напад на Україну, «має постраждати». Щоб росіяни побачили, що таке насправді війна.

Про це повідомляє секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

«Це ж про справедливість, до речі. Війна — це завжди про справедливість. І Господь усе розставить на свої місця. І не лише наші діти повинні страждати, люди повинні страждати. Нехай вони постраждають так само, побачать, що таке війна», — сказав Данілов в інтерв’ю Радіо Свобода.

Він зазначив, що війна прийшла в Росію після 24 лютого 2022 року, коли диктатор Володимир Путін оголосив початок повномасштабного вторгнення в Україну.