Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі рішуче налаштований повернутися на батьківщину.

Про це заявила в суботу його дружина Сандра Рулофс в Зугдіді на зустрічі кандидата в президенти від опозиційного об’єднання “Сила в єдності” Грігола Вашадзе з виборцями.


 
“Я кажу, Міша дійсно налаштований приїхати. 17 листопада у нас буде 25-річний ювілей весілля, і ми хочемо відзначити цю дату тут в Зугдіді”, – сказала вона, звертаючись до прихильників екс-президента.За її словами, в Грузії її часто запитують про те, де її чоловік і коли він повернеться. Рулофс висловила надію, що у її чоловіка вийде приїхати спокійно і без проблем. При цьому колишня перша леді зазначила, що у Саакашвілі “великі плани” і він хоче повернутися на батьківщину, щоб продовжити справи, які йому не вдалося довести до кінця.

 Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


У Грузії відносно Михайла Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ. До того, як екс-президент Грузії покинув Україну, грузинська влада кілька разів зверталася до Києва з вимогою екстрадувати його на батьківщину. Представники влади Грузії раніше неодноразово заявляли, що в разі, якщо Саакашвілі повернеться на батьківщину, він буде негайно затриманий.