Міхеїла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ уже 24 квітня. Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що в українському уряді потрібні такі політики, але йому буде необіхдна допомога.

Таку думку він висловив в ексклюзивному інтерв’ю у програмі “Перехресний допит” на 24 каналі та наголосив, що впевнений у тому, що Саакашвілі буде діяти на користь України.

“Усі шукатимуть “чорну кішку” в темній кімнаті, пригадуватимуть усі плюси та мінуси. Самі побачите, як поводитиметься “Європейська солідарність”, – зазначив Кравчук.

Перший президент також вважає, що сам Саакашвілі ніяких реформ не проведе, бо не треба сподіватися лише на одну людину. А ті, хто хоче, щоб він працював для України, має допомагати йому.

“Якби я був президентом, я б його призначив. Але щоб він діяв – треба допомогти йому вберегтись від усіх нападів,” – ствердив Кравчук.

Він також звернувся до уряду та президента: “Якщо призначать Саакашвілі, а я хотів би цього, то йому треба допомогти й захистити від бруду в тих питання, де він діятиме на користь українському народові. Звичайно, якщо він буде допускати помилок, то його потрібно критикувати.”