Підрив, а потім і знищення російськими військами Каховської ГЕС не завдали українським захисникам того клопоту, на який розраховували росіяни. Наші воїни вкладаються в план контрнаступу, який затвердили ще раніше.

Про це повідомила керівник об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк на пресконференції в Медіацентрі Україна.

«Силам оборони це (підрив Каховської ГЕС – ред.) не завдало того клопоту, на який розраховували окупанти. Але все ж таки певні зміни в бойовій роботі відбулись. Проте вони вкладаються у той глобальний план просування Сил оборони, який так лякає окупантів», – сказала речниця.

Наталія Гуменюк заявила, що російські загарбники продовжують розуміти, що навіть така складна ситуація, як техногенна катастрофа, яку вони викликали, не зупинить ЗСУ.

«Ми продовжуємо бойову роботу – вона результативна і йде заздалегідь погодженим планом. Дуже скоро будуть результати, які всіх порадують”, – запевнила спікерка.

На її думку, стосовно ситуації на Запорізькій атомній станції, це один з ключових елементів у ланцюзі техногенних шантажів, якими ворог намагається змусити світову спільноту та українські Сили оборони перелаштуватись “під їх задуми і плани”.

“Але цей шантаж може бути приведений у дію. Це ворог уже довів на прикладі Каховської ГЕС. Тут масштаби можуть бути більш значущими. Тут потрібне включення світової спільноти”, – наголосила Гуменюк.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов повідомив, що російські війська розмістили техніку з вибухівкою біля чотирьох із шести енергоблоків ЗАЕС.

Не дивлячись ні на що, віримо в краще, та сподіваємось, що катастрофи не буде…