Венедіктова після скандалу вирішила з’їхати з державної дачі.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пуща-Водиці з міркувань безпеки.

Про це вона повідомила в Facebook. При цьому вона зазначила, що переїзд став тимчасовим заходом, і вона має намір незабаром покинути резиденцію.

“Багато що відбулося за останній час, про що я розповісти не можу – від кинутих дроном политих кров’ю мертвих птахів на балкон мого будинку до куди більш неприємних і по-справжньому небезпечних обставин, суть яких я зараз розкривати не має наміру”, – повідомила вона.

Венедіктова зазначила, що їй запропонували орендну плату, з якою вона погодилася. З її слів, вона мала намір прожити в резиденції кілька місяців.

“Я ні секунди не сумніваюся в собі – ніяких законів я не порушувала: ні юридичні, ні закони моралі і честі … Я попросила надати мені методологію розрахунку орендної плати за використання самого будинку, плати за використання загальних територій тощо. Впевнена, найближчим час будуть проведені необхідні службові перевірки та, таким чином, отримані відповіді на поставлені питання”, – підкреслила генпрокурорка.

Також вона заперечувала, що домовилася за оренду резиденції з директором Комплексу відпочинку “Пуща-Водиця” ДУСі Євгеном Єгоровим.