Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, знаменита журналістка і телеведуча Оксана Марченко показала своє хобі. Так, знаменитість напередодні Нового року прикрашає свій будинок гірляндами, ставить ялинку і дістає з далеких кімнат новорічні села. За словами Марченко, вона сама створює Різдвяну атмосферу в поселенні. Про це Оксана написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм», при цьому прикріпивши фото казкового, новорічного макета.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Доброе утро, друзья!☀️ Еще Альберт Эйнштейн говорил, что если настроиться на частоту той реальности, которую хотите создать для себя, то вы получите именно то, на что настроена ваша частота… это не философия, это физика. Руководствуясь этим, а в большей степени своим ощущением, вот уже который год я создаю свои рождественские деревеньки… Я ощущаю от этой работы необыкновенную радость. Ведь я сама “архитектор” и “режиссер” этого мира… Ранее я говорила вам, что здесь царит счастье, справедливость и любовь. К сожалению, такого не бывает в реальности, но мне нравится мечать и верить, что мои мысли могут материализоваться для нашей страны, ведь это физика, а не философия, как говорил великий учёный! Я желаю вам исполнения счастливых и благих желаний. #оксанамарченко #делитесьдобром #newyear2020

Публикация от Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

“Доброго ранку друзі! Ще Альберт Ейнштейн говорив, що якщо налаштуватися на частоту тієї реальності, яку хочете створити для себе, то ви отримаєте саме те, на що налаштована ваша частота … це не філософія, це фізика. Керуючись цим, а в більшій мірі своїм відчуттям, ось уже який рік я створюю свої різдвяні села … Я відчуваю від цієї роботи незвичайну радість. Адже я сама «архітектор» і «режисер» цього світу … », – написала Марченко. Крім цього Оксана вказала, що в її селі завжди панує добро і любов, чого вона побажала і рідній країні. «Раніше я говорила вам, що тут панує щастя, справедливість і любов. На жаль, такого не буває в реальності, але мені подобається мріяти і вірити, що мої думки можуть матеріалізуватися для нашої країни, адже це фізика, а не філософія, як говорив великий вчений! Я бажаю вам виконання щасливих і благих бажань», – закінчила свій пост дружина Медведчука.

Зарубіжного обурив пост.

“Простівно на неї дивитися”, “Літня і божевільна”, “Дружина вбивці” ..