На своїй сторінці у Facebook блогер Мирослав Олешко пише про те, що йому дуже гірко і прикро, адже він так переживав за Надю.

Олешко повідомляє, що за Савченко він переживав кожен день, прокидався, сідав снідати і думав тільки про те, як там Надя, передає Корупція Інфо

Ввечері він смажив шашлики і знову думав про Надію, адже він кожен день жер, як свиня, а Надійка в цей час голодувала. А виявилося, зазначає блогер, що Надя знову нас всіх надурила. Виявляється, що Савченко вже місяць, як не «у голодуванні», а про це повідомляють тільки зараз. Просто Савченко почала голодувати і відразу про це забула, а також забула розповісти, що виходить з голодування. Знайшовся добрий чоловік – її помічниця, яка напередодні і розповіла українцям про самопочуття Надії. Помічниці потрібно сказати «спасибі», пише Олешко, а то ми так і продовжували б переживати за Надю.

Правда, знайшлося інтерв'ю, яке Савченко дала у вересні, і заявляла, що голодування триває, а помічниця говорить про припинення голодування 23 серпня. Одні нестиковки. Але потрібно подякувати і Петру Порошенко, адже саме завдяки його зустрічі з матерями полонених Надя почала харчуватися. Він буквально врятував їй життя.