Всі топ-спікери «Євросолідарності» як завжди почали розганяти зраду та в’являти, що помічника Залужного наказав вбити Зеленський. Просто нема слів. Буквально всі поплічники Порошенка пишуть один і той же текст, все по наявних методичках. І це не просто дослівно скопійовані пости, в них навіть зайві прогалини лишились на тих самих місцях.https://www.youtube.com/watch?v=YzgcglzJUaM

Отже вони поставили собі за мету чергову спробу внести розкол між політичним і військовим керівництвом воюючої країни  і пряме підбурювання до відкритого конфлікту.

Фактично усі цитати, які під копірку, використовувались спікерами «Євросолідарності», прямо вказують на централізоване і добре сплановане розкачування внутрішньої ситуації в державі.

Зокрема, хитають ті, хто називає себе «патріотами». Геращенко, Сюмар, Гончаренко, Чорновіл, Ар’єв, Федина, усі інші спікери, які несуть цю маячню.

Вони просто знищують усе в боротьбі за владу. Владу, якої у них ніколи не буде. Варто додати,  офіційно поліція оголосила, що це нещасний випадок і все ж таки кримінальний злочин самого помічника Залужного. За законом, гранати додому приносити не можна. Хоча для порохоботів реальних фактів не існує, а тільки вигадані методички для розколу країни.