Неодноразово деякі експерти наголошували, що влада в Росії належить не Путіну, а наближеним до нього особам. Так наразі активізувалися дві постаті, які можуть виступити у перегонах за президентське крісло.

Російська опозиціонерка та політична аналітикиня Ольга Курносова назвала, хто саме наразі керує політичними процесами в Росії.

Одним з ключових гравців на російській політичній арені Ольга Курносова називає Сєргєя Кирієнка. Він керує так званою «виборчою» кампанією Путіна разом з його адміністрацією.

«Ходять чутки, що Кирієнко засидівся у своєму кріслі і одразу після виборів його кудись посунуть, але куди саме – не зрозуміло», – сказала опозиціонерка.

Зауважимо, Сєргєй Кирієнко – перший заступник керівника адміністрації президента Росії. Він керував низкою фейкових референдумів на тимчасово окупованій території Луганської, Запорізької та Херсонської областей. А також виступив за знищення української енергетики.

«Турчак розійшовся. Людина, яка не генеральний, але секретар «Єдіной Росії». Він їздив з Кирієнком на окуповані території, засмутився, що у Кирієнка є той, хто носить йому портфель, і вирішив створити озброєну гвардію «Єдіной Росії» – ПВК «Еспаньйола»», – додала Курносова.

Андрєя Турчака називали фактичним головним керівником пропутінської партії «Єдіная Росія». Він – син близьких друзів Путіна. Був наймолодшим губернатором у Росії та фігурував у скандалі із побиттям журналіста.

«Мені здається, коли Легіон перейде кордон, вони всі втечуть. Принаймні після того, як в Бєлгород підуть і всі (посіпаки Путіна) розбіжаться», – додала аналітикиня.