Візит прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва в Краснодар  запам'ятався користувачам соцмереж не місцями, які політик відвідав, і не словами, які сказав, а дизайнерськими трусами Calvin Klein, які натягнув вище ременя, передає Корупція.Інфо

Популярне: “В голові не вкладається”: Її жорстоко згвалтували на очах старійшин і батьків… Історія яка доводить до сліз

 Телеканал «Кубань 24» опублікував фотографії, одна з яких викликала особливий резонанс серед інтернет-користувачів. З-під сорочки прем'єра РФ просвічується спідня білизна.

Деякі блогери тут же скористалися фотошопом, і у Медведєва вийшли патріотичні труси з прапором РФ, а в іншій версії – з відомим слоганом кандидата-опозиціонера Олексія Навального. З'явився також варіант з написом «допоможіть».

 Як тонко підмітив блогер Микола Травкін, Медведєв багато розповідає про імпортозаміщення і іванівський ситець, користь для тіла вітчизняного трикотажу, а «сам труси з написом Calvin Klein надів».

Нагадаємо, Медведєв приїхав до Краснодара 24 липня, щоб провести пленарне засідання на форумі «Міське середовище». Разом з губернатором регіону Веніаміном Кондратьєвим і мером міста Євгеном Первишовим прем'єр прогулявся вулицями міста.