Шокуючий випадок, який приголомшив усю Україну, трапився неподалік міста Умань: чоловік із велосипедом вирішив перейти дорогу просто посеред траси та потрапив під автомобіль Skoda.

Як інформує “ПУ”, водій відразу кинувся допомагати бідоласі. Та не встиг. Ще по живому по ньому проїхалося щонайменше 5 машин. Велосипедиста розчавило так, що навіть на дорогу з грудей вилетіло серце.

У водія тремтіли руки. Своїм автомобілем він зачепив велосипедиста. Ошелешений В’ячеслав розповідає – все сталося миттєво. Він затемна їхав у бік Києва крайньою правою смугою. Аж тут просто посеред траси з’являється чоловік із велосипедом у руках.

“Я не зрозумів, звідки він узявся. Виходить я його “черкнув” крилом, відразу загальмував, і поки я до нього біг, то його переїхало машин 5-6, може й більше, і легковики, і вантажівки”, – говорить він.

При цьому водій досі не може зрозуміти, чому чоловік пішов через дорогу саме в цьому, неосвітленому місці.

Жоден із водіїв, які “чавили” відчайдуха, навіть не зупинився. Залишився тільки В’ячеслав.

За фактом смертельної ДТП поліція почала розслідування. Тепер найперше завдання для “копів” – знайти тих водіїв, що переїхали людину і зникли з місця події. Кожному з них світить кримінальна відповідальність.