В лікарні Одеси помер рятувальник, який був у комі, після того, як на нього впала студентка, яка стрибнула з коледжу охопленого полум’ям.

“Стало відомо, що в одній з одеських лікарень помер рятувальник, який протягом чотирьох днів перебував у глибокій комі. Наразі ми маємо вже офіційно вісьмох загиблих і ще 8 людей продовжують шукати”, – повідомив з місця події кореспондент ТСН Яків Носков.

Як відомо, рятувальник був у важкому стані після того, як на нього впала студентка.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що загиблий – Сергій Шатохін.

“Рятувальники дістаються всередину за допомогою крана, який підіймає люльку із бійцями нагору, і опускає людей всередину. Але навіть потрапивши туди, необхідно бути дуже обережними, бо перекриття між поверхами з дерева та очерету прогоріли повністю. І навіть на четвертий день після масштабної пожежі то -тут то там час від часу спалахує вогонь та з’являється задимлення. Його доводиться оперативно заливати водою”, – повідомили в ефірі ТСН.

“Під завалами де неможливо було дістатися засобами пожежогасіння, а також була загроза обвалу, проходить там тління. Але загрози виникнення повторної пожежі немає”, – заявив заступник начальника ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Зазначається, що рятувальники та слідчі працюють за схемами будівлі. За їхніми словами, люди не там, де мали бути, бо вони намагались врятуватися.