Багато люди, наділені даром ясновидіння, в 2016 році робили прогнози для України. Вони відчувають сильні потрясіння, емоції людей, і намагаються прийти на допомогу, якщо це в їхніх силах. Саме тому передбачення мольфарів для України на 2017 рік отримали таке розповсюдження і вважаються одними з найбільш точних, передає Корупція.Інфо

Популярне: Другий Чорнобиль? На Україну насувається страшна трагедія. Цілі вулиці підуть під землю…

Відносини з Росією

Карпатські мольфари в один голос говорять, що Україна в 2017 році буде багато спілкуватися з Росією. Знаючи складний характер Путіна і його небажання поступатися супротивникам, українській владі буде складно. Вони не доб’ються права диктувати свої умови, але все-таки визнають авторитет Росії заради порятунку. Путін побачить, що його сусіди готові переглянути умови і погодитися з тим, що вони слабші, і тому піде на зустріч. Якщо лідери двох країн так і продовжать показувати один одному силу своєї влади, переговори не відбудуться.

Вивчаючи старий прогноз мольфарів на 2017 рік для України, можна впевнено сказати, що знахарі знали про майбутню війні і припускали, що сусідні країни посварить третя сторона. Вони всіма силами намагалися донести ідею до вищої влади, проте багато людей не бажали вірити пророкам. Зараз довіра до цілителів значно зросла і багато їх слова передаються безпосередньо правлячій еліті.

Пророки відзначають, що найбільш складним для країни був 2014 рік, це видно з астрологічним календарем і поведінки планет. Зараз, в кінці 2016, коли можна подивитися на весь шлях України та її мешканців у боротьбі за свободу та процвітання, легко знайти основні неточності і в перспективі уникнути помилок.

Мольфари стверджують, що уникнути революції не вдалося б — такий шлях передбачений країні понад, однак саме завдяки потрясінь, шокуючим картинам, які можна було спостерігати на південно-сході країни, люди почнуть більше цінувати близьких і зроблять все для створення доброго майбутнього своїх дітей
Хто прийде до влади

Мольфари про майбутнє України в 2017 році говорять відкрито, але уточнюють, що не можуть точно описати нової людини, який прийде у владу. Вони можуть дати його емоційний портрет: це буде повний енергії чоловік, виходець з народу, для якого честь і гідність будуть вирішальними в боротьбі за владу і правду. Завдяки своїм амбіціям і деякої підтримки мають владу, він зможе донести нову концепцію розвитку до народу.

Якщо люди дійсно захочуть позитивних змін і готові будуть проявити себе, не тільки віддати голос, але і допомогти кандидату виконати обіцянки, у країні настане довгоочікуваний мир. Україна візьме курс на відновлення і більше не допустить провокацій і військового втручання. Новий правитель скаже, що повністю відмовляється від мови зброї і мітингів, але готовий слухати кожного, щоб в діалозі знайти вихід із ситуації.

Відносини з іншими країнами

Прогноз мольфарів про те, що чекає Україну 2017 говорить про відновлення країни, про налагодження діалогу з сусідами. Найважче буде повернути добрі відносини з Росією, проте низка західних країн буде пропонувати своїх фахівців, щоб вони випробували нові моделі влади і побудови щасливої країни.

Таке іноземне втручання повинно бути дозовано, інакше сусіди будуть просувати свої ідеї, часто йдуть врозріз з поглядом на життя простих українців. Через кілька років країна більше буде схожа на Прибалтику, її жителі «втягнуться» у культурне середовище Європи і помітно заспокояться, коли виросте їх добробут. Влада намагатиметься зробити все, щоб Україна стала повноцінною європейською державою, але це може зажадати багато часу.